Туристична фірма Алголь
вул. Мельника, 16а, Львів, 79044, Україна
телефон/факс: + (380 32) 2424121, 2424122, 2424123
факс: + (380 32) 2424124
algol@algol.com.ua
www.algol.com.ua

7х30
Діє від 02.02.08
Програма туру на сайті

Незабутня Угорщина + Відень
Австрія Угорщина
Екскурсійний
Зима Весна
Літо Осінь
Автобус
6
днів

Буда та Пешт, величний Дунай та вишуканий Відень...

Кожний 7-ий турист – безкоштовно!

+ Агентські 30€

Відень у вартості туру!

 • Насичена програма: за короткий час можна побувати в основних туристичних місцях Угорщини!
 • Екскурсія у Відень на цілий день!
 • Екскурсія на Балатон на цілий день!
 • Найменша вартість туру серед інших аналогічних турів на ринку!
 • Агентські 50€ за системою «Отримай вже»!
 • Нове! Додаткові агентські 10€ при замовленні від 5 осіб!


Львів – Будапешт – Сентендре – Секешфехервар – Тихань – Хевіз – Кестхей – Відень – Мішкольц-Тапольце – Токай – Львів

Початок туру:
липеньсерпеньвересень
5*, 12*, 19*, 25*2*, 9*, 16*, 23*6, 13, 20, 27

ПРОГРАМА ТУРУ
День

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми «Алголь». Інформація
8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
14:00 – виїзд з Чопа. Проходження кордону.
Нагуляли апетит? Час заїхати в Долину Красунь. Тут на Вас чекає справжній угорський гуляш та м'ясо по-боконськи (8-11€) Але спочатку – Подарунок! дегустація знаменитих егерських вин.
Переїзд до Будапешту. Розміщення в готелі ***.
Ночівля в готелі.

День

Сніданок.
9:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (вхідний квиток 200F≈1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!
Рекомендуємо 13:00 – екскурсія в Сентендре (15€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.
18:00 – продовжимо знайомство зі столицею Угорщини. Найвідоміша вулиця Будапешта – вулиця Ваци, що виблискує вітринами ексклюзивних магазинів, дорогих ресторанів та кафе.
Дуна-Корзо – найулюбленіше місце для неквапного вечірнього променаду, звідки відкривається романтичний вид на Королівський палац та Рибацький Бастіон.
Десь тут сидить маленька Принцеса – талісман повернення до Будапешту.
Рекомендуємо Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.
Повернення в готель. Ночівля.

День

Сніданок. Вільний день.
Рекомендуємо 8:00 – екскурсійна програма «Смарагдовий Балатон» (35€). Згідно зі старовинною легендою, десь у глибині Балатону стоїть церква, а в ній дівчина, сльози якої живлять шовковисту воду озера... А з гори «ехо» чується відчайдушний крик... Екскурсія Тіханьським абатством, пам’ятник королю Андрашу та королеві Анастасії (доньці Ярослава Мудрого).
Найкращі пляжі Балатону чекають вас. Не забудьте рушники та купальні костюми!
Під час екскурсії в Секешфехервар ми побачимо древнє легендарне місто, що лежить біля витоків угорської державності. Тут коронували і ховали королів, зберігали корону і коронаційні реліквії, містили державні архіви і присягали на вірність володарям... До сьогодні місто прикрашають «Парк руїн», церква францисканців, Єпископський палац, панська церква з монастирем, урочистий ансамбль Ратушної площі.
Повернення в Будапешт.
Ночівля в готелі.

День

Сніданок.
8:00 – виїзд до Відня, оглядова екскурсія «Віденська симфонія». Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.
Рекомендуємо Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років) В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш. Повернення в Будапешт.

Ночівля в готелі.

День

Сніданок. Виселеня з готелю.
9:00 – переїзд в Мішкольц-Тапольце, відвідання унікального не тільки в Угорщині, але й в Європі природного утворення – печерної купальні (вхідний квиток 2100F≈8,5€). У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», де кожний може відчути себе римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах.
Не забудьте рушник та купальний костюм!
Переїзд до Токаю. Не зрівняти його ні з виноробними районами Франції чи Іспанії, ні, тим більше, з районами американської Каліфорнії. Все тут скромно, мініатюрно, панує інший стиль, інший декор, інший настрій... У бузкових сутінках неспішно тече життя, а благородні лози щедро дарують свій сміхотворний сік. Саме тут батьківщина Короля вин та вина королів! Його букет витончений, елегантний, та одночасно – сильний, пряний, насичений, в якому виявляються квітково-медові тони, тони літніх плодів, запашних фруктів та квітучих лугів. У цьому барвистому карнавалі пізнається вся багатюща історія виноробства цілої країни.
Після невеличкої прогулянки містом – дегустація токайських вин та справжній угорський гуляш! (10€)
Заїзд в супермаркет TESCO.
Переїзд в Україну.
І яке свято без подарунків! Подарунок! Сувеніри на пам’ять!

День

Прибуття у Львів (вранці).
Подарунок! Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль. Одним словом – залишайтесь у Львові!


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 30 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!


ВАРТІСТЬ
Увага! Вартість туру визначається датою оформлення замовлення, а не датою оплати!

До виїзду залишилось... Дорослі Діти до 16 років
Більше 6 тижнів 165€ 150€
Більше 5 тижнів 170€ 155€
Більше 4 тижнів 180€ 165€
Менше 4 тижнів 190€ 175€

Доплата за одномісне розміщення – 15€ / ніч.

* на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата 10€.

Оплата здійснюється в гривнях за фіксованим курсом 11,6500 грн за 1 €.


АГЕНТСЬКІ:

Кожний 7-ий турист сумарно по всіх турах по програмі "7х30" – безкоштовно! Інформація та
Дорослі Увага! 30€
Діти до 16 років Увага! 15€
або За кожного туриста отримайте вже:
Дорослі Увага! 50€
Діти до 16 років Увага! 35€

Спеціальна ціна для менеджерів, які активно з нами співпрацюють: 50% від вартості туру.
Придбайте тур на одну і ту саму дату для 5 та більше туристів та отримайте додаткову агентську знижку 10€ з особи!

Подарунок від фірми:

 • дегустація вин в Долині Красунь;
 • подарунок на пам'ять про Будапешт;
 • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання в готелі ***, сніданки шведський стіл,
  Увага!
  • Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
  • У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру – 30,88 грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance;
 • факультативні програми;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • консульський збір 35€ для громадян України.

Важливо:

Автобус:
 • З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв.
 • В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, споживати алкогольні напої, будь-які рибні або молочні продукти, морозиво, курити, лузати насіння, смітити.
 • В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж, зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів.
 • Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться.
 • Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати в кафе під час зупинок.
 • Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Для користування туалетом передбачені санітарні зупинки.
 • Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені.
 • Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються.
 • Туристична фірма «Алголь» не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.
 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.

Готель:

 • Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00.
 • Після 22:00 слід дотримуватись тиші.
 • Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану. За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію.
 • Для збереження цінних речей, коштів та документів радимо користуватись сейфом готелю.
 • В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата таких каналів здійснюється по факту їхнього користування.
 • Вміст мінібарів в номерах за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті.
 • Холодильника, праски та фену в номері немає.
 • Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна готелю.

Страхування:
 • Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією.

Керівник групи:

 • Супроводжує групу по всьому маршруту туру, забезпечує повне виконання програми туру, інформує про час та місце збору та/або від’їзду групи, організовує посадку в автобус та поселення в готелях відповідно до «Підтвердження замовлення» («Інформаційного листа»).
 • У випадках втрати туристами документів або страхових випадках допомагає туристам у взаємодії з консульськими службами України, місцевими правоохоронними органами, медичними закладами, страховими компаніями та перекладачами коштом туриста.
 • Керівнику групи категорично заборонено змінювати програму туру на вимогу чи прохання туристів.
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

 • Дійсний закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України), а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:
  - без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без плям, не подерті тощо)
  - з терміном дії не менше 3 місяців після дати закінчення туру
  - наявними в ньому 2 чистими сторінками.

Увага! Продовжені закордонні паспорти (інші документи на право виїзду з України) не приймаються!
Увага! У випадку зміни прізвища не пізніше трьох місяців потрібно виробити новий закордонний паспорт!

 • Якщо дитині не виповнилося 5 років, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) особи, з якою вона подорожуватиме, а також в ньому має бути ще 1 чиста сторінка на візу для цієї дитини.

 • Якщо дитині виповнилось 5 років, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) такої особи, а також в ньому має бути ще 1 чиста сторінка на візу для цієї дитини.

 • Для дітей до 16 років:
  - у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою потрібно оригінал нотаріально завіреного дозволу на виїзд дитини за кордон згідно зразка, який залишається в консульстві (Таким оригіналом може бути нотаріально завірена "фотокопія" оригіналу дозволу, котра видається нотаріусом на прохання разом з оригіналом і плата за яку становить 5-10грн. Сам оригінал дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні – прохання його нам не передавати. У випадку передачі нам такого оригіналу вважатимемо, що ще один оригінал є у туристів для пред’явлення на українському кордоні!) та
  - копія свідоцтва про народження та
  - оригінал довідки з місця навчання та
  - копії всіх сторінок (з відмітками і без) громадянських (внутрішніх) паспортів обох батьків або особи, що фінансує.

 • Для дітей до 18 років:
  - оригінал довідки з місця навчання та
  - копія свідоцтва про народження або копія всіх сторінок громадянського (внутрішнього) паспорта, де є відмітки.

 • Одна кольорова фотокартка згідно зразка 3,5 Х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя. Фотографія повинна бути не давніша за 6 місяців!


 • Копія всіх сторінок (з відмітками і без) громадянського (внутрішнього) паспорта.

 • У випадку подорожі автомобілем:
  - копія посвідчення водія та
  - копія страхівки "Зелена карта" та
  - копія технічного паспорта.

 • У випадку подорожі поїздом або літаком – оригінал квитка у обидві сторони.

 • Оригінал Індивідуальної медичної страховки:
  - від страхової компанії, занесеної до списку акредитованих страхових компаній
  - дійсна на території всіх шенгенських країн
  - покриває матеріальні витрати у розмірі 30000 євро на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому
  - заповнена машинним друком
  - ліміт перебування за кордоном не менше тривалості туру
  - термін страхування покриває термін тривалості всього туру та закінчується не раніше, ніж через 15 днів після дати закінчення туру.
Увага! Один корінець страхового полісу подається в консульство і не повертається.

 • Підтвердження матеріальної забезпеченості, яким може бути:

  1. Для працюючих:
  - оригінал
  довідки з місця праці згідно зразка із зазначенням посади та розміру місячного окладу за останні 6 місяців (мінімальний розмір заробітної плати за місяць – 3000 грн.) та
  -
  копії 1-ї сторінки трудової книжки та сторінки із записом про прийняття на роботу, завірені печаткою підприємства, або копія трудової угоди, завірена печаткою підприємства та оригінал банківського витягу про грошовий обіг за останні три місяці (з не депозитного рахунку!), якщо рівень заробітної плати недостатній.

  2. Для приватних підприємців:
  - нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності та
  - оригінал випису з податкової інспекції про отриманий дохід за останні 6 місяців або оригінал випису з банку про залишок грошових коштів.

  3. Для пенсіонерів:
  - копія посвідчення пенсіонера та
  -
  оригінал довідки про отримувану пенсію за останні 6 місяців.

  4. Для домогосподарок, безробітних або повнолітніх студентів:
  - оригінал нотаріально посвідченої заяви про фінансування витрат, пов'язаних з поїздкою згідно зразка із наданням особою, що здійснює таке фінансування:
  - одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу, та
  -
  копії документу, який підтверджує їхні родинні зв'язки, та
  - копії всіх сторінок громадянського (внутрішнього) паспорта (з відмітками і без).

  5. Для неповнолітніх, що подорожують:
  з обома батьками
  -
  оригінал нотаріально завіреної заяви про фінансування витрат, пов'язаних з поїздкою згідно зразка від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших двох пунктах даного розділу

  з одним з батьків
  - достатньо фрази "всі фінансові витрати, пов’язані з цією поїздкою, беру на себе" в нотаріально посвідченому дозволі на виїзд дитини за кордон згідно зразка від другого з батьків та наданням ним одного з документів, зазначених в перших двох пунктах даного розділу, або
  - оригінал нотаріально завіреної заяви про фінансування витрат, пов'язаних з поїздкою згідно зразка від близького родича із наданням ним одного з документів, зазначених в перших двох пунктах даного розділу та копії документу, що підтверджує родинні зв'язки

  без батьків в супроводі іншої особи
  - достатньо фрази "всі фінансові витрати, пов’язані з цією поїздкою, беру на себе" в нотаріально посвідченому дозволі на виїзд дитини за кордон згідно зразка від одного з батьків та наданням ним одного з документів, зазначених в перших двох пунктах даного розділу, або
  - оригінал
  нотаріально завіреної заяви про фінансування витрат, пов'язаних з поїздкою згідно зразка від близького родича із наданням ним одного з документів, зазначених в перших двох пунктах даного розділу та копії документу, що підтверджує родинні зв'язки.

  Приклад: брат фінансує свою сестру. Для брата додатково необхідні наступні документи:
  - копія всіх сторінок українського паспорта (з відмітками і без) брата
  - копія свідоцтва про народження брата
  - копія свідоцтва про народження сестри
  - документ, який підтверджує фінансове забезпечення брата.

Увага! Документи приймаються з консульським збором.
Увага! Консульський збір становить 35 євро!
Увага! КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

 • Консульський збір не сплачують:
  - діти, котрим не виповнилось 18 років
  - учні та студенти, котрим не виповнилося 21 року, за умови надання оригіналу довідки з місця навчання із зазначенням денної форми навчання (стаціонару)
  - пенсіонери за умови надання копії пенсійного посвідчення (немає різниці, чи пенсіонер за віком чи за вислугою років) та оригіналу випису про отримувану пенсію за останні 6 місяців
  - інваліди за умови надання копії посвідчення інваліда та оригіналу випису про отримувану пенсію за інвалідністю за останні 6 місяців.

Увага! Повний комплект документів на візу потрібно подавати не пізніше, ніж за 14 календарних днів до виїзду!

Інформація З офіційною інформацією можна ознайомитись на веб-сторінці Генерального консульства Угорської Республіки в м. Ужгороді.


ВІДДІЛ ПО РОБОТІ З АГЕНТАМИ
Людмила Лиско
ICQ: 618905519
Ольга Микуш
ICQ: 454500784
Катерина Беднарчук
ICQ: 438594602
Віктор Байдала
ICQ: 404314870

Замовлення туру

Электронные информационные услуги для туркомпаний "Pro-tur.info"
За содержание информации компания Pro Tur ответственности не несет.
Архив рассылки » Отписаться: На сайте » Почтой »
т. (044) 332 20 59 для связи с нами.